שערים חשמליים

 
 
 
 

שערים חשמליים בעיצוב וגימור איכותי - הצד המעשי

כל אחד מאיתנו היה רוצה להגן על רכושו: על רכבו, על ביתו, על בית העסק שלו וכדומה. שערים חשמליים הם אחד מן האמצעים הבולטים להגנה על רכושנו מפני מסיגי גבול, מעשי וונדליזם, גניבות ועוד. אולם הצורך בהגנה לא צריך לבוא על חשבון החזות האסתטית. חברת הצד המעשי מאפשרת לכם ליהנות משני העולמות במוצר אחד: מוצרים איתנים ומעוצבים, שגם יספקו לכם הגנה טובה וגם לא יפגמו בחזות החצר הפרטית שלכם.

 

ביטחון בכל מקום
התפקיד הראשוני של שערים חשמליים הוא לאפשר בקרה על הנכנסים והיוצאים במתחם מסוים. בכניסה ליישובים הם מבטיחים שרק תושבי היישוב ואורחיהם יכנסו בשעריו, ומונעים את כניסתם של מסיגי גבול למיניהם. בכניסה למפעלים, למקומות עבודה, לבסיסים צבאיים או למתקנים מסווגים אחרים, הם מבטיחים שרק מורשי כניסה יוכלו להיכנס למקום, ורק לאחר שעברו בדיקה ביטחונית (בכל רמה שהיא: החל מזיהוי מסמכים ועד בדיקה פיזית של הרכב).

בכניסה לחניונים ציבוריים (כמו בבתי חולים, קניונים וכו') מחסומים חשמליים מבטיחים את כניסתם של רכבים שעברו בדיקה ביטחונית ואת יציאתם לאחר ששילמו דמי חניה. כמו כן, הם מאפשרים לסגור את הכניסה לחניון כאשר הוא מלא ואין בו עוד מקומות חניה פנויים. בכניסה למגרשי חניה פרטיים (כמו בבנייני מגורים משותפים או בבתים פרטיים) שער חשמלי מבטיח שלכל דייר יהיה מקום חניה פנוי בכל שעה ביממה ושרק דיירי הבניין/הבית יוכלו להיכנס לחניון.

הצד המעשי הינה מסגריה העוסקת מזה שנים רבות בתכנון ובייצור של מוצרי מתכת ופרזוללמגוון לקוחות ולמגוון מטרות: לבתים פרטיים, לחניונים בבנייני מגורים, למפעלים ולמקומות עבודה, למוסדות ועוד. הניסיון העשיר ורב השנים של כל מסגר ומסגר שלנו הוא שמאפשר לחברה להתאים עבור כל לקוח את השער החשמלי המתאים לצרכיו הייחודיים.

 

בטיחות, איכות ונוחות בשערים חשמליים

אין ספק ששערים חשמליים הפכו את חיינו לנוחים יותר. אין צורך במנעולים או בענייני שכפול מפתחות למיניהם, במקום לצאת מהרכב כדי לפתוח באופן ידני שערים ומחסומים, כיום כל שער חשמלי נפתח אוטומטית הודות למנגנון החשמלי שבו: באמצעות שלט רחוק, הבהוב אורות, חיוג קוד מספרי כלשהו, לחיצה עם מתג הפעלה הממוקם בביתן אבטחה סמוך ועוד.

אולם פרט לנוחות שלהם, הם מספקים לנו חשוב לשים לב גם לפרמטרים נוספים כאשר בוחרים מחסומים  חשמלי. למען בטיחותנו האישית ובטיחותם של כלי רכב ואנשים אחרים, בחירת סוג השער צריכה להתחשב במאפיינים הסביבתיים של המקום. כך לדוגמא, במקומות בהם אין מקום רב, נהוג להשתמש בשערים חשמליים נגררים ולא בשערי כנף. כמו כן, כאשר בוחרים מחסום שכזה חשוב לוודא שבשער מותקנים חיישנים וגלאי נפח, שיוכלו לזהות כל גוף (כלי רכב, בן אדם או בעל חיים) שעובר דרכו ויעצרו את סגירת השער.

מלבד נושא הבטיחות, חשוב גם להקפיד על איכות השער החשמלי. במרביתם נעשה שימוש יומיומי מרובה. הם נדרשים להיפתח ולהיסגר מאות פעמים ביום. שימוש מרובה שכזה עלול לגרום לבלאי טבעי ולתקלות בפעולתם של השערים. לכן חשוב להקפיד לבחור בשער חשמלי איכותי, עמיד ואיתן ובחברה שמעניקה גם שירותי אחזקה שוטפים ושירותי תיקונים עבור השערים שהיא מייצרת.
 

עם מסגריית הצד המעשי – אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו שער חשמלי איכותי, שיספק לכם נוחות ובטיחות. ההקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן בבחירת חומרי הגלם והן בתהליך התכנון והייצור, מבטיחה שכל מוצר ועבודת מתכת  שמייצרת החברה ישרת אתכם למשך שנים רבות.

 

פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם בייעוץ, הכוונה, ייצור והתקנה!