סורגים

 
 

סורגים של הצד המעשי

מסגריית הצד המעשי מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות המסגרות ועבודות המתכת עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, וכן מבצעת עבודות מיוחדות בכל סדר גודל עבור לקוחות מן המגזר התעשייתי. עם למעלה מ-30 שנות ניסיון, המוניטין של המסגרייה הולך לפניה בכל הארץ. בין תחומי ההתמחות של הצד המעשי נכללים גם עיצוב, ייצור והתקנה של סורגים מכל סוג ולכל מטרה.

 

נסיון רב שנים

במסגרת ניסיונם הרב של עובדי המסגרייה, סיפקו מסגרים של הצד המעשי מענה ללקוחות רבים מספור בתחום הסורגים, תוך התאמתם לצרכיו ולטעמו של כל לקוח. כך, למשל, מנוסה המסגרייה בתכנון, בייצור ובהתקנה של מגוון מוצרי מתכת עבור לקוחות עסקיים ומוסדיים, וכן עבור מבני תעשייה, וכן בתכנון, בייצור ובהתקנה של סורגי עיגון ולהגנה על ציוד, כגון מזגנים, שעוני מים, תיבות השקיה ומערכות שונות.

   
 דקורטיביים  לבית
   

מעוצבים באופן מרהיב

כמו כן, מתמחה המסגריה בעיצוב, בייצור ובהתקנה של סורגים מעוצבים המשלבים מראה אסתטי וזורם, עם יעילות מרבית בשמירה על בטיחות הבית. המסגרייה מנוסה בעיצוב מערכות אשר ממשיכות את הקו העיצובי של המבנה, וכן בהתאמת פתרונות מקיפים לכל צורכי המסגרות של הלקוח, תוך התאמה של כל המרכיבים השונים זה לזה. כך, למשל, מנוסה מסגריית הצד המעשי בייצור של סורגים לחלונות, למרפסת וגדר מסורגת אשר משלימים זה את זה מבחינה עיצובית. לאלה ניתן להוסיף גם שער ברזל איכותי והרי לכם פתרון מושלם לבית ולסביבתו, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת השמירה על הבטיחות והביטחון.

 

איכות חומרי הגלם
בנוסף, אנו בצד המעשי יודעים עיקרון פשוט: מוצרי מתכת ופרזול טובים, עשויים מחומר איכותי ככל שיהיו, יכולים להיות טובים רק במידה שעבודת התקנתם הייתה איכותית. לכן, אנו מקפידים לא רק לייצר תוצרים יפהפיים, המיוצרים בקפידה ובמלאכת מחשבת, אלא גם משקיעים בביצוע כל התקנה על הצד הטוב ביותר, כדי שהסורגים ישרתו אתכם זמן רב ויסייעו בשמירה עליכם, על יקיריכם ועל היקר לכם.
   
 חיצוניים לבית  גדר מסורגת
   

חושבים על הצד המעשי? רוצים לדעת כיצד תוכלו גם אתם ליהנות באופן מעשי משירותינו ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו? נציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה, לייעץ, להכווין וללוות אתכם לאורך כל הדרך, עד להשלמת העבודה לשביעות רצונכם. מסגריה איכותית לא קל למצוא בימינו, אז פנו אלינו.

 

חושבים מעשי - עבודות מסגרות עושים רק במסגריית הצד המעשי!

גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 

קיבוץ יקום, מיקוד 60972  |  טל': 9524642 - 09  |  פקס: 9524196 - 09  |  דוא"ל: hatzer@yakum.co.il

 גדר | מדרגות | מעקות