מעקות

 
 
 
 

מעשה במעקה

מסגריית הצד המעשי מייצרת מעקות דקורטיביים במגוון עצום של עיצובים אשר מיוצרים בקפידה וממיטב החומרים וכל מעקה נבדק בקפידה רבה. העיצובים הם שילוב מושלם בין הצד האסתטי והצד המעשי. כל תוצר מתכת שלנו מותאם למקום בו יוצב, על מנת שישתלב באופן מושלם ואף יחמיא לסביבתו, בין אם המדובר בעיצוב פנימיאו חיצוני. בעמוד זה תוכלו להתרשם ממספר דוגמאות למגוון סוגים של עבודות מתכת אותם ייצרה המסגריה עבור לקוחותיה. צוות המסגריה ישמח לעמוד לשירותכם ולייצר עבורכם מוצר שיעניק לכם הנאה ובטיחות במשך שנים ארוכות. זיכרו תמיד, כל מה שמוטל עליכם זה רק לרצות ואת הצד המעשי אנחנו כבר נגשים עבורכם לבד על הצד הטוב ביותר. אז אם יש לכם דוגמא שראיתם, או שיש סוג ספציפי שאתם חפצים שיורכב בביתכם, אל תהססו לפנות אלינו!

30 שנות מוניטין!

לרשותנו מסגרים עם ניסיון של למעלה מ- 30 שנה, ולמעשה צוות מסגריית הצד המעשי  זכה לייצר מוצרי מסגרות מכל סוג ולכל מטרה, עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד תוך קבלת תשבחות רבות על התוצר המוגמר. כל מסגר, ממגוון המסגרים שלנו מלווים את כל המגמות והעיצובים בשוק, וייצרו תוצרי ברזל דקורטיביים בכל עיצוב אפשרי.
 
מסגריית הצד המעשי הינה מסגרייה מייצרת מוצרי ברזל איכותיים המאופיינים במראה טבעי ומוקפד ובעמידות רבה. כל מוצר מתכת שלנו מיוצר באהבה ובקפידה ונצבע בצבעים איכותיים ביד אומן, מציע את המיטב מבחינת עיצוב ומבחינת עמידות. למעשה, מעקה ברזל ואין הדבר משנה אם מדובר בחיצוני או בפנימי, אף משתבח עם השנים, מקבל אופי ומשרה תחושה של יציבות וקשר לאדמה.
איכות מאהבה. . . 
מסגריות רבות מציעות מוצרי מתכת דקורטיביים, ולכאורה כולם זהים, אולם כמו בכל תחום אחר – באיכות אמיתית מבחינים מיד. איכות אמיתית דורשת אהבה למלאכה, מסירות ללקוח ולאיכות ותחושת אחריות. זאת הסיבה שצוות הצד המעשי מלווה את לקוחות העסק משלב התכנון ועד להשלמת העבודה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.
 
מעל לכל, על מעקות להיות בטיחותיים. עליהם לספק תמיכה, לעמוד בעומסים ואף להגן מפני נפילה. במקומות כגון בתי עסק ומוסדות ציבוריים, מעקות בטיחות יכולים להיות אף חלק מדרישות חברת הביטוח או מן הדרישות לקבלת רישיון פעילות. כמו כן, על עליהם לשמור על תפקודם התקין לאורך שנים ארוכות. מעקה חלוד, או כזהאשר אינו מחובר כיאות, בעקבות שחיקה או בשל התקנה לא מקצועית – לא זאת בלבד שלא יספק את הבטיחות הנדרשת, הוא אף עלול להתגלות כמפגע בטיחותי.
כל אחד והעיצוב שלו
מצד שני, עליהם  לבצע את תפקידם מבלי לכער את סביבתם. לשם כך, יש לתכנן ו"לתפור" כל מוצר כך שיתאים למקום בו הוא יוצב ולעיצובו. כך למשל, מתמחה מסגריית הצד המעשי בייצור סורגי תמך למדרגות בשלל סגנונות, כגון: מעקה קשרים, ספירלי, מעוגל ועוד. בין אם מדובר במוצר מתכת למרפסת או למדרגות המסגרייה מתאימה את מוצריה בדיוק לתוואי השטח ולעיצובו, מבחינת צורה, דוגמת העיצוב וצבעים.
 
לעתים ניתן למצוא מוצרי מתכת מעוצבים אשר חוטאים לתפקידם הבטיחותי. מסגריית הצד המעשי לעולם אינה שוכחת את הצד המעשי, ולכן מייעצת ללקוחותיה ומשקיעה מחשבה רבה בתכנון המוצרים לפי מטרותיהם. כך, למשל, אם יש בעלי חיים או ילדים קטנים בבית, מקפידה המסגרייה על עיצוב כזה כך שמצד אחד ימנעו נפילה ומצד שני, לא יאפשרו השתחלות, היתקעות ובמקרים קיצוניים אף חנק. במידה והם אמורים לשמש אנשים מבוגרים ו/או קשישים, המסגריה מעצבת אותם כך שיהיו נוחים לאחיזה, יציבים דיו כדי לספק תמיכה איתנה למקרה של אובדן שיווי משקל וכיו"ב.

רוצים ליהנות גם אתם מייעוץ מקצועי, מתכנון חכם ועיצוב מרהיב? אנו במסגריית הצד המעשי י.א נשמח לעמוד לשירותכם!