מאמר על מעקות

 
 

מעקות ברזל
אין עוררין על כך שמעקות הם אביזר בעל חשיבות בטיחותית עליונה, הן לצד גרמי מדרגות והן סביב מרפסות, גלריות וכדומה. אך אם בעבר, הבחירה בדאגה לבטיחות אילצה אותנו להתפשר על הפן האסתטי, הרי שכיום אפשר ליהנות ממעקות מעוצבים ובטיחותיים גם יחד. מסגריית הצד המעשי שמחה להציע לכם מעקות ברזל איכותיים ועוד מגוון מעקות מעוצבים, שיענו על כל צורכיכם, גם במישור הבטיחותי וגם במישור האסתטי.      מעקה
מעקות ברזל - כשחוזק ואסתטיקה נפגשים
הדבר החשוב לכולנו במעקות הוא יציבותם ואיתנותם. כאביזר שאמור לשמש לנו כמשענת, להגן עלינו מפני נפילה ולתמוך בגופנו, כולנו היינו רוצים להיות בטוחים שהמעקות שלנו הם החזקים והאיתנים ביותר. מעקות הברזל הם המתאימים ביותר למשימה זו, שכן הברזל הוא חומר גלם הידוע בחוזקו הרב, ולכן אידיאלי לייצור מעקות תמיכה.

לצד ההיבט הפונקציונאלי, לכל אחד מאיתנו גם חשוב להבטיח שהן לא יפגעו בחזות האסתטית של החלל, בין אם מדובר במעקות למדרגות בתוך הבית או מחוצה לו ובין אם מדובר במחסום סף למרפסות. אם בעבר היה נהוג לראות במעקות הברזל כמגושמים וכמכוערים, הרי שכיום, הודות לטכניקות הייצור והעיבוד המתקדמות, ניתן לייצר מהברזל פריטים דקורטיביים שלא יגרעו בעיצובו של כל חלל.
כך שלמעשה, כשמדובר במעקה ברזל, אפשר ליהנות כיום משני העולמות: מוצרים איכותיים ובטיחותיים וגם מעוצבים ודקורטיביים, והכול במוצר אחד.
 
מעקות ברזל - עם גלוון אין זו אגדה
כיוון שהמעקות חשופים בדרך כלל לאיתני הטבע (גשם, שמש וכו') וגם ללחות ולשומן כתוצאה ממגע עם כפות הידיים, שאלת התחזוקה היא שיקול מרכזי בבחירת חומר הגלם לייצורם. מוצרי המתכת לכשעצמם חשופים לחלודה ולקורוזיה, ולכן יש להגן עליהם כדי להבטיח את המראה האסתטי והחדש שלהם לאורך שנים ארוכות.
בשל סיבה זו, כל מעקה ברזל צריך לעבור גלוון. במסגרת תהליך הגלוון הברזל מצופה בתחמוצת אבץ, אשר מגנה על המעקות מפני התחמצנות ומאפשרת להם להיות מוגנים מפני חלודה למשך זמן רב.
 
מעקות מעוצבים - עם הצד המעשי הכול אפשרי
מסגריית הצד המעשי שמחה להעמיד לרשותכם למעלה מ- 30 שנות ניסיון בתחום ייצור מדרגות ומעקות לבית, למוסדות ציבור, למדרגות, למשרדים ולמרפסות. אם גם אתם מעוניינים ליהנות ממעקות מעוצבים, שיגנו עליכם ויעניקו לכם בטיחות מקסימלית מבלי להתפשר על הפן האסתטי, הצד המעשי היא הכתובת עבורכם.
הודות להקפדה על עבודה עם חומרי הגלם המשובחים ביותר ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות, יש ביכולתנו לספק לכל לקוח מעקות דקורטיבים, שישדרגו את עיצובו של כל חלל ויעמדו בכל הדרישות הבטיחותיות.
 

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות ממוצרים המשלבים את המרב והמיטב שבשני העולמות - מעוצבים העשויים מברזל חזק ואיתן.

 

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את המעקות האיכותיים ביותר, שיתאימו לצורכיכם הייחודיים ולטעמכם האישי.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר