המדריך לסוגי סורגים

 
 

המדריך לסוגי הסורגים שלכם!

בעולם המודרני, המהיר והתחרותי, אין בית שלא זקוק להגנה. מדובר, אמנם, בחיסרון משמעותי שהביאה עמה הקדמה, אולם בהחלט שיש אפשרויות שונות להתמודד עם חיסרון זה. אחד האמצעים הנפוצים ביותר הוא התקנה של סורגים. אלה משמשים גם כאמצעי הגנה מפני פורצים המגיעים מבחוץ, וגם כאמצעי הגנה מפני נפילה של ילדים מהחלון החוצה. אמנם, היום ישנם פורצים שבהחלט מסוגלים להתמודד עם מכשול שכזה, אולם אין ספק כי רובם ככולם יעדיפו לנסות את מזלם בפריצה לבית שאין הגנה לחלונותיו, מאשר לבצע ניסור או עקירה שלהם ממקומם, ולהסתכן בכך שיבחינו בהם.

  מעוצבים לבית שלך 


אם גם אתם מעוניינים להתקינם  בביתכם, חשוב שתכירו את הסוגים השונים הקיימים בשוק, על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה המתאימה ביותר לצורכיכם ולהעדפותיכם.
רובם מיוצרים מאחד החומרים החזקים ביותר – פלדה, ונצבעים בצביעה אלקטרוסטטית על מנת להגן עליהם מפני חלודה ולהבטיח שיישארו עמידים וחזקים לאורך זמן. למרות זאת ישנם הבדלים בין הסוגים השונים, הבדלים שמקורם בצורך שלשמו הם מותקנים ובצרכים של הלקוח. 
 

הנה לפניכם המדריך המלא לסוגי הסורגים השונים:

סורג מעוצב – סוג המאפשר לכל מי שבוחר בו ליהנות גם מהגנה וגם מהרגשה הרבה יותר נוחה. מתאים במיוחד למי שמרגיש ב"כלא" כשהוא מוקף בחלונות שעליהם מותקנים עמודי מתכת, ולמי שחשוב לו להתאים את מראה החלון לעיצוב הכללי של הבית.
 
סורג ישר – הסוג הסטנדרטי, המיועד להגן על הבית מפני פריצה ועל הילדים מפני נפילה. ניתן להשיג אותם בצבעים שונים, אולם נדמה כי הצבע המועדף על רוב האנשים הוא לבן.
 
סורג בטן – הוא בעל  קימור בחלקו התחתון המתחבר לאדן החלון. קימור זה מאפשר לבעלי הבית להניח אדניות וקישוטים אחרים על אדם החלון, וכך לעדן את המראה שלו ולהוסיף לעיצוב הבית.
 
סורג בטן לממ"ד – הוא נראה כמו אחיו עם הבטן, אולם כולל אפשרות פתיחה ההופכת אותו למתאים ביותר להתקנה בממ"ד. הפתיחה נועדה למקרה חירום, על מנת לאפשר לנמצאים בממ"ד לצאת החוצה.
 

סורג מתקפל – אלו זזים ונעים ומאפשרים לבעלי הבית ליהנות גם מנעילתם כשהם יוצאים מהבית או בשעות הלילה, וגם מאפשרות לפתוח אותו לרווחה וליהנות מהאור, מהאוויר ומתחושת מרחב וחופש בשעות היום. סוג זה מתאים להתקנה ביציאה ממרפסות, בחלונות של מרפסות שירות ועוד. 
 

הצד המעשי בהתקנות

הצד המעשי מתמחה בייצור מוצרים חזקים, עמידים ומעוצבים, בהתאמה אישית לדרישות הלקוח, לצרכיו ולתקציבו. אנשי המקצוע של המסגריה ישמחו לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בתהליך הבחירה, וידאגו לכך שההתקנת בביתכם תתבצע על הצד המעשי הטוב ביותר, כדי שאתם תהיו בטוחים.

לקבלת מידע נוסף – פנו אלינו ונשמח לעזור!

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר