גדרות

 
 
 
 

הצד המעשי מגדירים מחדש את תחום הגדרות!

מסגריית הצד המעשי הינה מסגריה המייצרת גדרות ברזל דקורטיביות בשלל רחב של עיצובים ובגימור חסר פשרות. הגדרות מיוצרות בתהליכים קפדניים ביותר, תוך שימוש בחומרים עמידים ואיכותיים. לא לחינם במסגרייה מאמינים כי מוצר היא כמלאכת מחשבת, בה נפגשים הצד המעשי והצד העיצובי, ליצירת המוצר המושלם עבורך.

המסגרייה שמה דגש עז על התאמה מלאה של כל גדר לאתר בו תוצב, על מנת שתשתלב היטב בסביבתה ואף תחמיא לה. אתם מוזמנים להתרשם ממספר דוגמאות לגדרות המעוצבות אותן מייצרת המסגרייה. זוהי, כמובן אך ורק טעימה קטנה מן המגוון העצום של הדגמים והעיצובים אותם אנו מייצרים. הצוות האדיב והמסור של המסגרייה ישמח להיפגש עימכם, להאזין לדרישותיכם ולייצר עבורכםעבודות מתכת איכותיות, שיעניקו לכם הן ביטחון והן הנאה רבה לאורך זמן.

אתם תגדירו - אנחנו נייצר!

עם ניסיון של למעלה מ- 30 שנה בתחום המסגרות, צוות המסגרייה למד לענות על כל דרישה ובקשה. למעשה, קרוב לוודאי שביכולתו לספק לכם ייעוץ מקצועי רב ערך, אשר יאפשר לכם להגשים את החזון העיצובי שלכם בצורה טובה יותר מששיערתם. לכן, במסגרייה מאמינים כי כל יישום מתכת הוא אפשרי. בין אם הנכם לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים – כל שעליכם לעשות הוא להגדיר מה רצונכם ואנו כבר נדאג לצד המעשי.

כאשר אנו מדברים על הצד המעשי, אנחנו מדברים על האופן בו אנו מתרגמים, הלכה למעשה, את התוכנית למוצר הסופי. אנו מייעצים לכל לקוחותינו ומשקיעים מחשבה רבה בתכנון כל מוצר מתכת לפי מטרתה ולפי אופיו של הלקוח ודרישותיו. אם יש ברשותכם בעל חיים או שהגדרות נועדו להגן על ילדים קטנים, נקפיד על עיצובן כך שימנעו ניסיונות טיפוס או השתחלות – פעולות אשר עלולות להוביל לאסון (ומצרכים גם מעקות או סורגים אותם גם אנו מייצרים).

 

מהו הסוג המתאים לכם?

הגדרות של מסגריית הצד המעשי מאופיינים בקו עיצובי מוקפד ובעמידות רבה, בין אם מדובר בעיצוב טבעי גס, בעיצוב קלאסי עדין אך חזק או בעיצוב היי-טקי בעל קווים חלקים וצביעה בגימור מושלם. בנוסף, בזכות הניסיון הרב של המסגרייה והאהבה הרבה אותה רוחשים עובדיה לתחום, ביכולתה לספק לכם מענה מקיף לכל צורכי המסגרות שלכם, תוך התאמה מושלמת של מוצר מתכת אחד לשאר מוצרי ברזל נוספים, כגון שערים, מחסומים, מעקות, סורגים ועוד. באופן זה, תוכלו ליהנות ממענה מלא ואיכותי ואף מחיסכון רב.

בואו ליהנות מן השירות המקצועי, ממוצרי האיכות ומן העיצובים המרהיבים של מוצרי מסגריית הצד המעשי!

צרו קשר ונשוב ונשמח לסייע!